Karel Schadt - Zimní krajina

Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno vlevo dole K. Schadt. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

68996. Zimní krajina
Dražba ukončena:25.11.2021 23:12:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč