Karel Schadt - Zimní krajina

Olej na plátně, 72x95 cm. Signováno vpravo dole K. Schadt. Rám.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

23913. Zimní krajina
Dražba ukončena:01.11.2018 20:39:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč