Karel Schadt - Zimní den

Olej na kartonu, 16x23 cm. Signováno vlevo dole K. Schadt. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 23 cm

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
75835. Zimní den
Dražba ukončena:27.04.2022 22:05:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč