Karel Schadt - Zima v horách

Olej na kartonu, 48x64 cm, signováno vlevo dole K. Schadt 924, rám.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

17227. Zima v horách
Dražba ukončena:28.03.2018 19:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč