Karel Schadt - Zima

Olej na kartonu, 55x74 cm. Signováno vlevo dole K. Schadt. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton místy zvlněn.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

65216. Zima
Dražba ukončena:30.09.2021 22:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč