Karel Schadt - Zátiší s hříbky

Olej na kartonu, 25x40 cm. Signováno vpravo dole K. Schadt. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

57263. Zátiší s hříbky
Dražba ukončena:31.03.2021 21:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 31.03.2021 19:15:37 7096
1 000 Kč 02.03.2021 11:38:25 8377