Karel Schadt - Zasněžené stromy

Olej na kartonu, 48x63 cm. Signováno vlevo dole K. Schadt. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

27268. Zasněžené stromy
Dražba ukončena:31.01.2019 18:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 500 Kč