Karel Schadt - Zasněžené chalupy

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vlevo dole K. Schadt. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

20252. Zasněžené chalupy
Dražba ukončena:30.05.2018 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč