Karel Schadt - Zasněžená krajina

Olej na plátně, 43x55 cm. Signováno vlevo dole K. Schadt. Rám.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

33713. Zasněžená krajina
Dražba ukončena:26.06.2019 19:35:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč