Karel Schadt - Vřesoviště

Olej na kartonu, 40x49 cm. Signováno vlevo dole K. Schadt. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

43969. Vřesoviště
Dražba ukončena:30.04.2020 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč