Karel Schadt - Viničná ulice v Mladé Boleslavi

Olej na plátně, 50x67 cm. Signováno vpravo dole K. Schadt. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

51978. Viničná ulice v Mladé Boleslavi
Dražba ukončena:29.10.2020 22:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč