Karel Schadt - V lese

Olej na kartonu, 80x60 cm, signováno vpravo dole K. Schadt, rám.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

15833. V lese
Dražba ukončena:25.01.2018 22:12:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč