Karel Schadt - V březovém lese

Olej na kartonu, 34x32 cm. Signováno vpravo dole K. Schadt. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

49457. V březovém lese
Dražba ukončena:01.10.2020 22:11:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč