Karel Schadt - Tři chalupy v zimě

Olej na kartonu, 35x46 cm. Signováno vlevo dole Schadt. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

52817. Tři chalupy v zimě
Dražba ukončena:25.11.2020 21:13:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč