Karel Schadt - Potůček u hájovny

Nejdelší strana: 80 cm

Olej na kartonu, 50x64 cm. Signováno vpravo dole K. Schadt. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

154111. Potůček u hájovny
Zbývá:26 dnů, 23 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:10:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč