Karel Schadt - Portrét muže

Olej na plátně, 37x31 cm. Signováno vlevo dole K. Schadt. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

68995. Portrét muže
Dražba ukončena:25.11.2021 23:17:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč