Karel Schadt - Podzimní háj

Olej na kartonu, 41x51 cm. Signováno vlevo dole K. Schadt. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

57205. Podzimní háj
Dražba ukončena:31.03.2021 20:16:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč