Karel Schadt - Podzim u chalup

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole K. Schadt. Rám.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

29034. Podzim u chalup
Dražba ukončena:28.02.2019 18:33:02
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč