Karel Schadt - Podvečer za vsí

Olej na kartonu, 58x68 cm. Signováno vlevo dole Schadt. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 94 cm

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
103976. Podvečer za vsí
Dražba ukončena:25.10.2023 21:11:52
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč