Karel Schadt - Pod Špičákem

Olej na plátně, 30x35 cm. Signováno vlevo dole K. Schadt. Rám.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

33720. Pod Špičákem
Dražba ukončena:26.06.2019 19:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč