Karel Schadt - Oráč

Olej na plátně, 40x48 cm. Signováno vlevo dole K. Schadt. Rám.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

16728. Oráč
Dražba ukončena:28.02.2018 21:32:20
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč