Karel Schadt - Od Kameniček na Českomoravské vysočině

Olej na kartonu, 26x33 cm. Signováno vpravo dole K. Schadt. Rám.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

19545. Od Kameniček na Českomoravské vysočině
Dražba ukončena:25.04.2018 18:43:28
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč