Karel Schadt - Na Jizeře

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole Schadt. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
82382. Na Jizeře
Dražba ukončena:31.08.2022 20:58:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč