Karel Schadt - Krajina u řeky

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole K. Schadt. Rám, sklo.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

16822. Krajina u řeky
Dražba ukončena:01.03.2018 19:08:19
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč