Karel Schadt - Krajina II.

Olej na kartonu, 19x26 cm. Signováno vpravo dole K. Schadt 50. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

36789. Krajina II.
Dražba ukončena:31.10.2019 21:20:23
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč