Karel Schadt - Koroptve

Olej na kartonu, 55x65 cm. Signováno vlevo dole K. Schadt Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
105381. Koroptve
Dražba ukončena:29.11.2023 20:00:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč