Olej na kartonu, 55x65 cm. Signováno vlevo dole K. Schadt Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 74 cm
o autorovi: 1888, Příbram – 1955
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.