Karel Schadt - Horník

Olej na plátně, 55x35 cm. Signováno vpravo dole K. Schadt. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Restaurováno.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

22565. Horník
Dražba ukončena:26.09.2018 22:59:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč