Karel Schadt - Chalupy v létě

Olej na kartonu, 39x49 cm. Signováno vlevo dole K. Schadt. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton mírně prohnutý.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

304922. Chalupy v létě
Dražba ukončena:23.05.2020 20:22:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč