Karel Schadt - Chalupy pod sněhem

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole K. Schadt. Rám.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

19522. Chalupy pod sněhem
Dražba ukončena:25.04.2018 18:08:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč