Karel Schadt - Chalupy pod sněhem

Olej na kartonu, 48x65 cm. Signováno vpravo dole K. Schadt. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

17549. Chalupy pod sněhem
Dražba ukončena:29.03.2018 20:44:14
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč