Karel Schadt - Chalupy pod lesem

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole K. Schadt. Rám, sklo.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

17557. Chalupy pod lesem
Dražba ukončena:29.03.2018 20:56:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč