Karel Schadt - Chalupa ve stráni

Olej na překližce, 50x65 cm. Signováno vpravo dole K.Schadt. Rám, sklo.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

300750. Chalupa ve stráni
Dražba ukončena:12.09.2019 20:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč