Karel Schadt - Cesta krajinou

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole K. Schadt. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Přiložen certifikát ověření pravosti díla od ak. mal. Pavla Padevěta.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
85043. Cesta krajinou
Dražba ukončena:26.10.2022 22:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč