Karel Schadt - Břízy

Olej na kartonu, 29x33 cm. Signováno vpravo dole K. Schadt. Rám, sklo.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

34037. Břízy
Dražba ukončena:27.06.2019 20:44:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč