Karel Schadt - Bříza u chalupy

Olej na plátně, 39x29 cm. Signováno vlevo dole K. Schadt. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

51856. Bříza u chalupy
Dražba ukončena:29.10.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč