Karel Schadt - Březový les pod sněhem

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vlevo dole K. Schadt. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

49309. Březový les pod sněhem
Dražba ukončena:01.10.2020 19:34:20
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč