Karel Schadt - Březový háj

Olej na plátně, 90x90 cm, signováno vlevo dole K. Schadt, rám.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

16640. Březový háj
Dražba ukončena:28.02.2018 20:14:01
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč