Karel Schadt - Březový háj

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole K. Schadt, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

12293. Březový háj
Dražba ukončena:20.09.2017 19:29:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč