Karel Schadt - Zřícenina hradu

Olej na kartonu, 24x32 cm, signováno vpravo dole K. Schadt, rám.

1888, Příbram - 1955

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Vytvořeno kolem roku 1920

4053. Zřícenina hradu
Dražba ukončena:30.03.2016 21:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč