Karel Schadt - Zimní krajina

Olej na kartonu, 48x60 cm, signováno vlevo dole K. Schadt, rám.

1888, Příbram - 1955

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

5507. Zimní krajina
Dražba ukončena:29.09.2016 18:39:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč