Karel Schadt - Zima

Olej na kartonu, 51x65 cm, signováno vlevo dole, rám.

1888, Příbram - 1955

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena Phdr. Michaelem Zachařem.

1913. Zima
Dražba ukončena:28.01.2015 21:53:03
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč