Olej na kartonu, 25x32 cm, signováno vpravo dole Schadt, rám, zaskleno.
1888, Příbram - 1955
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Vytvořeno kolem roku 1920.