Karel Schadt - Vysoký Chlumec

Olej na plátně, 65x86 cm, signováno vpravo dole K. Schadt, rám.

1888, Příbram - 1955

Pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

4038. Vysoký Chlumec
Dražba ukončena:30.03.2016 20:55:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč