Karel Schadt - V lese

Olej na plátně, 75x90 cm, signováno vlevo dole K. Schadt, rám.

1888, Příbram - 1955
V letech 1911-1916 žákem Al. Kalvody. Věnoval se zejména krajinomalbě. Během studijních cest se podíval do Jugoslavie, Německa, Paříže i Itálie. Inspirací pro většinu jeho děl byly Tatry, ve kterých rád pobýval a pracoval.

4487. V lese
Dražba ukončena:25.05.2016 18:16:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč