Karel Schadt - Pohled z Nízkých Tater

Olej na plátně, 50x66 cm, signováno vlevo dole K. Schadt, rám.

1888, Příbram - 1955

Pozn.: Malba mírně poškozena.

3191. Pohled z Nízkých Tater
Dražba ukončena:25.11.2015 21:33:31
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč