Karel Schadt - Na břehu řeky

Olej na kartonu, 19x22 cm, signováno vpravo dole K. Schadt, rám, pasparta, zaskleno.

1888, Příbram - 1955

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

6387. Na břehu řeky
Dražba ukončena:30.11.2016 19:32:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč