Karel Schadt - Lesní mýtina

Olej na kartonu, 80x61 cm, signováno vpravo dole K. Schadt, rám.

1888, Příbram - 1955

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Doba vzniku kolem roku 1945.

4398. Lesní mýtina
Dražba ukončena:31.03.2016 22:28:37
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč