Karel Schadt - Cesta vesnicí

Olej na kartonu, 30x35 cm, signováno vpravo dole Schadt, rám.

1888, Příbram - 1955

Pozn.: Rám poškozen.

3264. Cesta vesnicí
Dražba ukončena:25.11.2015 22:28:20
Vyvolávací cena:1 300 Kč
vydraženo za:2 900 Kč