Karel Schadt - Březový háj

Olej na kartonu, 30x40 cm, signováno vlevo dole K. Schadt, rám.

1888, Příbram - 1955

5269. Březový háj
Dražba ukončena:28.09.2016 19:08:39
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč