Karel Schadt - Březový háj

Olej na plátně, 90x90 cm, signováno vpravo dole, rám.

1888, Příbram - 1955

1692. Březový háj
Dražba ukončena:27.11.2014 19:10:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:20 000 Kč